SandıklarPatron Sandıkları

Resim Eşya Köken Açıklama
Şeytan Kral Sandığı Kibirli Şeytan Kral Kibirli Şeytan Kralının sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Ork Başkanının Sandığı Ork Reisi Ork Reisinin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Öğreti Lideri Sandığı Karanlık Hayalet Lider Karanlık Hayalet Liderin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Kraliçe Örümcek Sandığı Kraliçe Örümcek Kraliçe Örümceğin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Dev Örümceğin Sandığı Örümcek Barones Dev Örümceğin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Dev Çöl Kaplumbağası Sandığı Dev Çöl Kaplumbağası Dev Çöl Kaplumbağasının sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Alev Kral Sandığı Alev Kral Alev Kralın sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Dokuz Kuyruk Sandığı Dokuz Kuyruk Dokuz Kuyruk sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Sarı Kaplan Hayaleti Sandığı Sarı Kaplan Hayaleti Sarı Kaplan Hayaletinin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Lucifer Sandığı Lucifer Lucifer in sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Azrailin Sandığı Dr.House Dr.House un sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Karanlığın Sandığı Nemere, Razador Karanlık milletin hazinelerini içeren sandık
Kırmızı Ejderha Sandığı Kırmızı Ejderha Kırmızı Ejderhanın sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.

Önemli Sandıklar

Resim Eşya Köken Açıklama
Yavrucuk Kutusu Örümcek Barones, Dr.House, Nemere, Razador, Beran-Setaou Biraz şansla Khan yada Porki sahibi olabileceğiniz bu sandık sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Pet Evrim Kitabı Kutusu Ork Reisi, Karanlık Hayalet Lider, Kraliçe Örümcek, Dev Çöl Kaplumbağası, Alev Kral, Dokuz Kuyruk, Sarı Kaplan Hayaleti, Mavi Ölüm, Kırmızı Ejderha Petlerin evrim geçirmesinde kullanılan rasgele 1 kitap içerir.
Pet Kitabı Kutusu Pung-Ma, Ma-An, Tu-Young, Jeon-Un Petlerin beceri gelişiminde kullanılan rasgele 1 kitap içerir.
Pet Yem Sandığı Üzüntü Metini, Dövüş Metini, Savaş Metini, Hırs Metini, Siyah Metin, Karanlık Metin, Kıskançlık Metini, Ruh Metini, Gölge Metini, Dayanıklılık Metini, Şeytan Metini, Lanet Metini, Ölüm Metini, Katil Metini, Pung-Ma, Ma-An, Tu-Young, Jeon-Un Petinizin nesne exp gelişimini sağlamanız için 65 Silahlarına ve 61 Zırhlarına kadar olan ekipmanları içerir.
Buffi Beceri Kutusu Pung-Ma, Ma-An, Tu-Young, Jeon-Un Rastgele seçilmiş bir Buffi beceri kitabı veya Buffi Ruh Taşı içerir.
İşlenmiş Mücevher Kutusu Örümcek Barones, Mavi Ölüm, Kırmızı Ejderha, Beran-Setaou, Dr.House, Razador, Nemere, Kral Voba, Ochao Muhafızı, Ochao Dükü, En-Tai Hükümdarı İşlenmiş kıymetli mücevherlerle dolu kutu.
Bitki Kutusu Bilgelik Kutusu, Üzüntü Metini, Dövüş Metini, Savaş Metini, Hırs Metini, Siyah Metin, Karanlık Metin, Kıskançlık Metini, Ruh Metini, Gölge Metini, Dayanıklılık Metini, Şeytan Metini, Lanet Metini, Ölüm Metini, Katil Metini, Pung-Ma, Ma-An, Tu-Young, Jeon-Un Kutuda çeşitli bitkiler bulunmaktadır.
Zafer Sandığı Pazartesi ve Çarşamba günleri Oyun Etkinliği çerçevesinde,oyunda bulunan tüm canavarlardan düşer. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Madalya Kutusu Salı ve Cuma günleri Oyun Etkinliği çerçevesinde,oyunda bulunan tüm canavarlardan düşer. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Bilgelik Kutusu Perşembe ve Cumartesi günleri Oyun Etkinliği çerçevesinde,oyunda bulunan tüm canavarlardan düşer. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Futbol Topu Pazar günü Oyun Etkinliği çerçevesinde,oyunda bulunan tüm canavarlardan düşer. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Harf Kutusuı Oyunda yapılan etkinlik sandıklarından çıkan Harflerin birleşimi ile elde edilir. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Sertifika Sandığı Futbol Topu Bu sandığın içinde Bineğiniz için sertifika bulunur.
Çöl Fırtınası Sandığı Kırmızı Ejderha Cinsiyetinize göre Çöl Fırtınası Kostümü veya Başlık içerir.
Erkek Kostüm Sandığı Dr.House, Nemere, Razador Gerçek kahramanlar için sandık. İçerisinden efsunlu veya efsunsuz Erkek Kostüm çıkmaktadır.
Bayan Kostüm Sandığı Dr.House, Nemere, Razador Gerçek kahramanlar için sandık. İçerisinden efsunlu veya efsunsuz Bayan Kostüm çıkmaktadır.
Erkek Saç Stili Sandığı Dr.House, Nemere, Razador Gerçek kahramanlar için sandık. İçerisinden efsunlu veya efsunsuz Erkek Saç Stili çıkmaktadır.
Bayan Saç Stili Sandığı Dr.House, Nemere, Razador Gerçek kahramanlar için sandık. İçerisinden efsunlu veya efsunsuz Bayan Saç Stili çıkmaktadır.
Savaşçı-Sura Silah Fişi Sandığı Dr.House, Nemere, Razador Gerçek kahramanlar için sandık. İçerisinden efsunlu veya efsunsuz Silah Fişi çıkmaktadır.
Ninja-Şaman Silah Fişi Sandığı Dr.House, Nemere, Razador Gerçek kahramanlar için sandık. İçerisinden efsunlu veya efsunsuz Silah Fişi çıkmaktadır.
Bayram Sandığı Sadece Bayramlarda sunulur. (Oyun Etkinlikleri) Birden fazla sürpriz içeren bir güzel sarılmış Bayram hediyesi. 10-kat şaşırtıcı içeriğe sahip.
Bereket Sandığı Sadece Ramazan ayında sunulur. (Oyun Etkinlikleri) Bereket dolu bir sandık.
Noel Sandığı Sadece Yılbaşında sunulur. (Oyun Etkinlikleri) Birden fazla sürpriz içeren bir güzel sarılmış Noel hediyesi. 10-kat şaşırtıcı içeriğe sahip.

Yükseltme Sandıkları

Resim Eşya Köken Açıklama
Bakır Yükseltme Sandığı Üzüntü Metini, Dövüş Metini, Savaş Metini, Hırs Metini, Siyah Metin, Karanlık Metin, Kıskançlık Metini Düşük seviye yükseltme malzemeleri içeren sandık.
Gümüş Yükseltme Sandığı Ruh Metini, Gölge Metini, Dayanıklılık Metini, Şeytan Metini, Lanet Metini, Ölüm Metini, Katil Metini Orta seviye yükseltme malzemeleri içeren sandık.
Altın Yükseltme Sandığı Pung-Ma, Ma-An, Tu-Young, Jeon-Un Yüksek seviye yükseltme malzemeleri içeren sandık.

Hazine Sandıkları

Resim Eşya Köken Açıklama
Altın Define Sandığı Vahşi Okçu, Vahşi Uzman, Hayalet Ağaç, Zehirli Örümcek, Elit Ork Generali, Kırmızı Hayalet Ağaç Kökü, Yılan Okçu, Zehirli Asker Örümcek, Yabani Okçu, Yabani Uşak, Kızgın Hastalıklı Adam, Yeraltı Yetisi Açabilen İtem Altın Anahtar
Altın Define Sandığı+ Yabani Okçu, Şeytan Okçu Açabilen İtem Altın Anahtar
Gümüş Define Sandığı Ayı, Kötü Siyah Fırtına Joh-Hwan, Vahşi Uzman, Alev Savaşçı, Boz Ayı, Aç Ayı, Li-An, Siyah Rüzgar Okçusu, Elit Ork Büyücüsü, Lanetli Siyah Ayı, Beyaz Yeminli Komutan, Kaplan, Yabani Okçu,Yabani Köpek, Yeraltı Buz Golemi Açabilen İtem Gümüş Anahtar
Gümüş Define Sandığı+ Akrep Okçu, Yabani Okçu Açabilen İtem Gümüş Anahtar

Abonoz Kutuları

Resim Eşya Köken
Kırmızı Abanoz Sandık Biyolog Araştırma Görevi 1
İhtişamlı Abanoz Sandık Biyolog Araştırma Görevi 2
Sarı Abanoz Sandık Biyolog Araştırma Görevi 3
Parlak Yeşil Abanoz Sandık Biyolog Araştırma Görevi 4
Yeşil Abanoz Sandık Biyolog Araştırma Görevi 5
Mavi Abanoz Sandık Biyolog Araştırma Görevi 6,
Biolog Araştırma Görevi 8
Mor Abanoz Sandık Biyolog Araştırma Görevi 7

▲ Sayfanın Başına Git ▲